Gabinet Zdrowego Ciała Pemodelan

To kameralne miejsce w centrum Warszawy otwarte dla Państwa od 2010r. W Pemodelan zadbasz kompleksowo o swoje zdrowie, a także o harmonię łączącą sferę duchową z cielesną. Każdy, kto nas odwiedzi czuje się komfortowo i może się zrelaksować.
To pozwala na zmniejszenie skutków stresu i pędu, w jakim obecnie żyjemy.

Jesteśmy gabinetem holistycznym. Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala na dobranie właściwego zabiegu i jego zakresu. Organizm traktujemy jako całość, likwidujemy przyczyny, a nie tylko skutki dzięki czemu uzyskujemy bardzo dobre rezultaty.

W naszym gabinecie dbamy o pełnię zadowolenia naszych Klientów, dlatego zatrudniamy najlepszych fizjoterapeutów i specjalistów, którzy wykorzystują najlepsze urządzenia, technologie i preparaty.

Nasza praca to nasza pasja i ogromna chęć pomagania ludziom. Dlatego korzystamy z autorskich programów terapeutycznych, zajmujemy się wspomaganiem leczenia schorzeń narządów ruchu, pomagamy w usuwaniu bólu i ograniczeń ruchowych. Bezinwazyjnie zmniejszamy haluksy i likwidujemy ból.

Naszym Klientom oferujemy między innymi diagnostykę organizmu, terapie naturalne, zabiegi rehabilitacyjne, spa i rytuały oraz masaże lecznicze i relaksacyjne.

 

Gabinet Zdrowego Ciała – Studio Pemodelan Sp z oo